Завдяки «Батьківщині» спортсмени-олімпійці з Кривого Рогу отримуватимуть стипендії

Спортсмени, які представлятимуть Кривий Ріг на Олімпійських та Паралімпійських іграх у 2020 році, отримуватимуть щомісячні стипендії для підготовки до змагань.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної «Батьківщини», з такою ініціативою на черговій сесії міської ради виступила голова депутатської групи Ольга Бабенко. Більшість депутатів підтримали «батьківщинівку».

«Наше рішення свідчить про те, що отримуватимуть стипендію лише ті, хто матиме ліцензію на участь в Олімпійських іграх. Це одиниці навіть у масштабах країни. Якщо такі люди будуть у нашому місті і місто надасть їм підтримку – це досягнення всіх нас», – зазначила Ольга Бабенко.

Нагадаємо, 26 жовтня 2016 року сесія Криворізької міської ради підтримала ініціативу «Батьківщини» про виділення річних стипендій для видатних спортсменів та тренерів Кривого Рогу. Це рішення швидко принесло результат. Якщо у 2016 році в Олімпійських та Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро жоден криворізький спортсмен участі не брав, то вже наступного року на Всесвітніх іграх у польському Вроцлаві місто гірників успішно представляли троє спортсменів. Кікбоксер Орфан Сананзаде завоював золоту медаль, а Ірина Пікінер у підводному плаванні – срібну.

Указом Президента України спортсмени удостоєні державних нагород і продовжують гідно виступати на міжнародному рівні. Фінансова підтримка з боку місцевої влади дозволить їм, а також іншим, хто спроможний досягати у спорті високих результатів, примножувати свої досягнення і славу рідного міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова