Команда «Батьківщини» Одещини продовжує допомагати громадам області

Соціальна захищеність людей завжди була одним з головних пріоритетів роботи партії «Батьківщина». В час війни важливим питанням також стала безпека, тому партійна команда Одещини, на чолі з Олегом Радковським, допомагає громадам області з облаштуванням укриттів для закладів освіти, аби наші діти могли повноцінно навчатись та бути у безпеці.

Питання бомбосховищ для шкіл та допомога медзакладам стали головною темою візиту Олега Радковського до громад півночі Одеської області.

Делегація «Батьківщини» у складі голови обласного партосередку Олега Радковського, депутата обласної ради Олександра Барського, заступника голови обласної парторганізації Сергія Веселова та керівника «Батьківщини молодої» області Сергія Шутова – відвідала Савранську громаду Подільського району.

Разом з нашими депутатами громади – Олександром Шевченко, Валерієм Самойлюком та Сергієм Таранюком політики зустрілися з в.о. голови Савранської селищної ради Олегом Жируном.

Обговорили стан справ у громаді та першочергові проблемні питання. Наразі громаді потрібні укриття для ліцеїв та кошти на добудову амбулаторії, яка стоїть незавершена вже декілька років.

«Для якнайшвидшого вирішення питання по укриттю зустрілись з директором Савранського ліцею Олександром Лебеденко. Це найбільший учбовий заклад в громаді, де навчається 670 дітей. Обговорили деталі проекту, будемо працювати над його втіленням у життя», – розповів Олег Радковський.

Окрім того, політики зустрілись з директором Савранськоі лікарні Аллою Черноволюк та передали медзакладу гуманітарну допомогу від БФ «Шляхетна справа» Сергія Шутова.

Другою точкою робочої поїздки стала Зеленогірська громада, яку очолює «батьківщинівець» Володимир Калкатін.

Разом з головою громади та нашими депутатами Подільської райради, Вадимом та Олексієм Стоцькими політики оглянули місцеву амбулаторію.

Наразі в закладі головне питання, це завершення ремонту у відділеннях, яке зупинилось через повномасштабну війну.

«Обговорили з керівником медзакладу громади Григорієм Ратушняком питання роботи амбулаторії та допомоги з боку обласної ради. Також передали лікарям допоміжні медичні засоби, ліки та обладнання від благодійного фонду «Шляхетна справа», члена нашої партійної команди Сергія Шутова», – зазначив Олег Радковський.

Політик також додав, що завдяки спільній роботі наших депутатів в обласній раді, районних радах області та радах громад, команді «Батьківщини» вдається ефективно допомагати закладам освіти та медицини, стабільна та безпечна робота яких, вкрай важлива для людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова