Іван Крулько відкрив у Вінниці «Школу політичного успіху»

У Вінниці «Батьківщина молода» спільно з обласною парторганізацією ВО «Батьківщина» влаштували навчання для молоді в «Школі політичного успіху».

Як повідомляє прес-служба Вінницького регіонального партосередку, 13 квітня у Вінниці відбулося відкриття «Школи політичного успіху», яку «Батьківщина молода» проводить для лідерів студентського та молодіжного середовища. Учасниками триденного навчального тренінгу стали 50 молодих людей, що пройшли конкурсний відбір.

У відкритті школи взяли участь народний депутат України Іван Крулько, голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський, керівник Вінницької обласної парторганізації Людмила Щербаківська та депутат Вінницької міськради від «Батьківщини» Вадим Кудіяров.

«Ми співпрацюємо з найкращими експертами з різноманітних сфер – аграрний сектор, будівництво, фінанси, робота Нацбанку. Спільно ми напрацьовуємо конкретні законодавчі ініціативи. Ми робимо це для того, щоб після перемоги на виборах ми змогли прийти й швидко проголосувати за готові законопроекти, які включатимуть у себе найкращі європейські практики. Цим ми сприятимемо покращенню життя в Україні», – сказав на тренінгу народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова