Гуманітарна медична допомога команди «Батьківщини» Тернопільщини не припиняється

Днями «батьківщинівці» завітали до Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

Голова Тернопільської обласної організації «Батьківщина» Степан Горуц, заступник голови Тернопільської міської організації Володимир Камінський та голова Тернопільської обласної організації «Батьківщина молода» Євген Ворко разом із партійним активом передали шприци, засоби гігієни, одноразові халати, засоби реабілітації, витратні матеріали й медикаменти.

«Ми намагаємося забезпечувати лікарні, в яких проходять курс лікування наші солдати, медичним обладнанням, ліжками, матрацами, медикаментами, засобами гігієни, витратними медичними матеріалами. Передаємо хворим візочки. Оскільки велика кількість військових тут із значними травмами і складними пораненнями, передусім надаємо допомогу саме їм. Вони боронять нас і наших рідних від московської навали, тому, як ніхто заслуговують на підтримку», – каже Степан Горуц.

«Батьківщинівці» поспілкувались із медичним директором із лікувальної роботи комунального некомерційного підприємства Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Світланою Вус, подякували усім лікарям закладу за їхню важливу роботу у складний військовий час.

Як відомо, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» співпрацює із медичними закладами України вцілому та Тернопільщини зокрема. «Нещодавно ми відвідали з гуманітарною місією лікарні Збаража, Теребовлі, комунального фтизіопульмонологічного медичного центру у Великій Березовиці, співпрацюємо з іншими медичними закладами. Ми знаємо їхні потреби, намагаємося забезпечити усім необхідним», – каже Євген Ворко.

«Ми віримо у те, що необхідно боротися до останнього – за активне і здорове життя кожного, хто вважає себе українцем. Команда «Батьківщини» Тернопільщини і надалі робитиме все, що у наших силах, аби надходження гуманітарної медичної допомоги не припинялося. Бо від нашої діяльності залежить майбутнє багатьох людей. Ми несемо відповідальність за них, тож завжди намагатимемось знайти шляхи розв’язання будь-яких проблем і не залишимо їх один на один зі страшною хворобою чи травмою. Дякую всім членам нашої команди, котрі регулярно долучаються і продовжують допомагати нашим воїнам та всім, хто цього потребує», – каже Степан Горуц.

Підтримуємо одне одного, бо тільки в єдності сила української нації! Разом до Перемоги!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова