Громадськість Кривого Рогу занепокоєна ходом розслідування замаху на депутата-«батьківщинівця»

Громадськість Кривого Рогу звернулася до Генерального прокурора України, прокуратури області, територіальних прокуратур міста з вимогою виконати свій обов’язок – ­про підозру винуватцям нападу на депутата Центрально -міської райради від «Батьківщини» Вадима Мірзояна.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку, ця надзвичайна подія сталася півтора роки тому.

Криворізька «Батьківщина» тоді заявила, що замах на вбивство її депутата повязаний із політичною діяльністю Вадима Мірзояна, у принциповому небажанні в якості посадової особи підписувати фейкові акти начебто «виконаних» робіт фірми – прокладки, контрольованої екс-нардепом.

Громадськість привертає увагу до того, що сьогодні є всі підстави для затримання і покарання нападників, адже слідчими зібрано вдосталь доказів причетності до цього конкретних осіб. Однак, в органах прокуратури знаходять всілякі відмовки.  

«Справа Мірзояна – це не про нього персонально. Це справа про невідворотність покарання щодо злочинців, за якими б документами вони не ховалися», – наголошується у зверненні.

Підписанти привертають увагу до того, що у 2017 – 2019 роках у Кривому Розі було скоєно десятки злочинів щодо журналістів, громадських активістів та екологів. Постраждали представники різних політичних сил. За всіма цими діями простежується тінь колишньої влади.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова