Громади Одещини отримали допомогу від благодійників

Міжнародний БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» звернувся до депутата Одеської облради фракції «Батьківщина» Олександра Барського, з приводу визначення територіальних громад Подільського району Одещини для участі у міжнародному проекті «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб».

Як розповів Олександр Барський, за його пропозицією до участі в проекті було подано Кодимську, Окнянську та Ананьївську громади Подільського району.

«Фахівці громад відпрацювали з благодійниками всі питання на відмінно та отримали по 5 комплектів сучасної ліцензійної комп’ютерної техніки та канцелярії для облаштованих робочих місць відділів соціальної політики. Також, завдяки Станіславу Трошину та благодійній організації, було розроблено «Соціальні паспорти» громад, які дозволять взяти участь у ще більшій кількості грантових проектів від міжнародних партнерів», – розповів депутат.

Олександр Барський також додав, що керівники Кодимської, Окнянської та Ананьївської громад на високому рівні організували роботу з отримання такого важливо ресурсу.

Варто зазначити, що Окнянську та Ананьївську громади очолюють «батьківщинівці» – Олег Бєлоус та Юрій Тищенко.

«Щиро дякую Станіславу Трошину, БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та Агентству ООН у справах біженців (УВКБ ООН) за підтримку ВПО Подільського району. Разом робимо все можливе для покращення якості обслуговування та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб в Одеській області та Україні», – резюмував Олександр Барський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова