Громада на Рівненщині вкотре виділила кошти на потреби військових

Депутати Малолюбашанської громади керуються принципом, що в умовах війни підтримка захисників – пріоритет номер один, оскільки вкрай важливо докласти усіх зусиль для наближення спільної Перемоги.

Як повідомляє пресслужба обласної організації ВО «Батьківщина», минулого року малолюбашанці всебічно підтримували наших оборонців.

Не став винятком і початок 2024 року.  На черговій сесії депутати сільської ради проголосували за виділення додаткових коштів для підтримки 4 військових частин та установ:

– 1 055 000 грн. Рівненському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки (військовій частині А 4339) для придбання транспортного засобу 4х4 TATA XENON PICKUP;

– 500 000 грн. військовій частині А 0532 на закупівлю 2 комплектів БпЛА DJI Mavic 3 та на закупівлю запасних частин, ремонт озброєння, військової та спеціальної техніки;

– 50 000 грн. Рівненському районному відділу (з дислокацією у м.Здолбунів Рівненської області) Управлінню СБУ в Рівненській області на придбання спеціалізованого службового автомобіля для виконання контррозвідувальної та оперативно-розшукової діяльності;

– 200 000 грн. 7 державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Рівненській області на закупівлю техніки, інструменту, пожежно-технічного та рятувального обладнання, спеціального захисного, форменого одягу та взуття, сертифікованих бронежилетів та касок, пожежного спорядження, запасних частин, паливо-мастильних матеріалів та засобів гасіння пожеж.

Також депутати погодили виділення 1 370 000 грн. для виконання комплексної програми підтримки військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби на особливий період, учасників операцій об’єднаних сил, членам їх сімей, добровольців та ветеранів війни та 1000 000 грн. для виконання програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення.

За словами сільської голови, «батьківщинівки» Світлани Ковальчук, «минулого року всю свою роботу ми направляли на формування надійного тилу ЗСУ».  «Цього року продовжимо надалі тісну співпрацю з військовими. Адже розуміємо, що саме зараз ми повинні бути єдиною нацією, одним народом і всім працювати на Перемогу», – наголосила очільниця громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова