Голова Київської обласної парторганізації «Батьківщина» провів зустріч зі студентами

«Молодь – це наше сьогодення, від якого залежить майбутнє країни». З таким гаслом сьогодні провів свій ранок Голова Київської обласної парторганізації «Батьківщина» Костянтин Бондарєв в ВСП “Ірпінський фаховий коледж НУБіП України”. Там відбулася відбулася зустріч Народного депутата зі студентами.

«Поділився з молоддю спогадами про свої студентські роки, початок кар’єри та дав деякі поради як розпочати доросле життя у вірному напрямку. Поговорили про важливість фізичної культури та спорту в нашому житті. Приємно, що молодь сьогодні проявляє велику цікавість до спорту і фізичного розвитку. Відповів на цікаві питання й відверто поспілкувався про політичну діяльність народного депутата України», – зазначив Костянтин Бондарєв.

Також він наголосив, як важливо вчасно розпізнати свій талант та знайти середовище для самореалізації. Адже завдяки талановитим фахівцям із числа студентів державні інституції та бізнес готові протистояти викликам майбутнього, мають сучасний, а головне – потужний інноваційний потенціал. Відтак, напрошується висновок: молодь – це рушійна сила, що допомагає країні ставати сильнішою та конкурентною на світовому рівні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова