Герої не вмирають: вшанування пам’яті колеги-партійця

19 березня 2024 року на фасаді Козельщинського ліцею відкрили меморіальну дошку Михайлові Івановичу Кравченку. Також орден Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) передали його рідним.

Життєвий шлях Михайла Кравченка – взірець мужності, щирості й наполегливості.

У мирному житті Михайло Іванович був спортсменом-картингістом, тренером, суддею, організатором змагань, Членом Комітету картингу FAU. У рідній Козельщині навчав безплатно дітей, передав любов до цього виду спорту доньці – восени 2022 року вона виступала в складі української команди на FIA Motorsport Games.

Брав активну участь у суспільно-політичному житті громади. Обирався депутатом Козельщинської ради, у 2020-му став депутатом Кременчуцької районної ради від “Батьківщини”.

У червні 2022 року Михайла Івановича призвали до лав ЗСУ. Він гідно виконував військовий обов’язок, боронив країну та вільне життя кожного її мешканця.

Загинув старший лейтенант Михайло Кравченко від кулі снайпера 4 червня 2023 року на 46 році життя в районі н.п. Новоочеретувате Донецької області.

У рідному селищі на честь воїна вже перейменували вулицю, на якій він проживав. Віднині й пам’ятна дошка на ліцеї буде нагадуванням сучасникам про ту ціну, яку платять найкращі доньки і сини України за право жити на рідній землі.

Пам’ятаємо. Честь!

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова