Ганна Свириденко та волонтери «Батьківщини» передали допомогу лікарням

З початку війни всі медики країни працюють у посиленому режимі. Сфера охорони здоров’я не тільки вистояла, а й продовжує розвиватися попри надскладні умови. Маємо підтримувати лікарні всіма можливими способами. Тому під керівництвом народного депутата, очільника столичної «Батьківщини» Валерія Дубіля ми з волонтерами столичної «Батьківщини» сьогодні передали необхідні медичні матеріали в дві лікарні Києва.

Про це заявила секретарка фракції «Батьківщина», депутатка Київради Ганна Свириденко, передає пресслужба партійного осередку.

«На сьогодні у столичних лікарнях проводять найскладніші невідкладні операції, планові трансплантації, активно працює служба крові, звісно лікують й поранених військових. Ми передали інвалідні візки, медичний вантаж, ортопедичне приладдя, хірургічні набори, витратні медичні матеріали. Запитали, що додатково необхідно з медикаментів аби підготувати вантаж на наступну поїздку», — сказала Ганна Свириденко.

Вона додала, що основиний напрямок роботи «Батьківщини» в умовах війни — волонтерство: допомога військовим, ВПО та вразливій категорії цивільного населення.

«Наш Лідер Юлія Тимошенко, а також Валерій Дубіль разом з командою партіі особисто з гуманітарною місією їздять на передову. Зараз військові, окрім медичних товарів потребують важкої зброї, розвідувальних дронів, Старлінків, рацій, тепловізорів, засобів гігієни та енергетиків. Дослухаємося до запитів наших захисників та допомагаємо! Все для нашої Перемоги», — наголосила Ганна Свириденко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова