Прогулялись вздовж Йорданського озера. Зʼявилось припущення, що це буде найпопулярнішим променадом на Оболоні! Діти та дорослі, велосипедисти та власники домашніх улюбленців, закохані парочки і поважні сусіди, рибалки та спортсмени… Всі такі різні, але обʼєднані чудовим місцем відпочинку!
![](https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4259-240x300.jpeg)
Про це заявила секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Ганна Свириденко, передає пресслужба.
«Роботи з облаштування парку ще тривають! Далі – більше», – додала вона.