Ганна Свириденко: Попри те, що війна триває, маємо працювати над планом післявоєнного відновлення

Разом з представниками державного та місцевого самоврядування, науки, медицини, судочинства, соціальної сфери обговорили шляхи забезпечення сприятливих умов для життя українців у період післявоєнної відбудови.

Про це заявила Ганна Свириденко, депутатка Київради від «Батьківщини». До міжнародного дня жінок і дівчат у науці, в стінах університету ім. Т.Г. Шевченка політикиня взяла участь у круглому столі «Сучасне суспільство: цінності, наука, закон та безпека», повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації.

«Зараз зростає кількість людей, які планують своє життя за кордоном. А народжуваність зменшилась на рекордний відсоток за останні 5 років. Українські університети не добирають абітурієнтів. Невпинно зростає інклюзивне середовище. Абсолютно усі сфери життя відтепер будуть враховувати наслідки війни», — наголосила вона.
За словами Ганни Свириденко, без достатньої кількості фахових людей не будуть можливими ані економічне зростання, ані технологічний або культурний розвиток країни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова