Ганна Свириденко: Передали інвалідні візочки та медичні засоби Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району

В Оболонському районі нещодавно запрацював сучасний центр реабілітації дітей з інвалідністю. Зараз він налічує майже 200 вихованців від народження до 36-ти років. Різноманіття напрямів роботи з дітьми вражає: це і каністерапія, гончарне та образотворче мистецтво, музика, фізична реабілітація.

Про це розповіла депутатка Київради від «Батьківщини» Ганна Свириденко після візиту в заклад, передає пресслужба партійного осередку.

Волонтерське крило «Батьківщини» з гуманітарною місією відвідало й інші заклади охорони здоров’я Оболоні: Центр первинної медико-санітарної допомоги №1, Поліклініку №1, Консультативно-діагностичний центр, Центр первинної медико-санітарної допомоги №2.

Нагадаємо, що «Батьківщина» на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко та головою партійної організації в Києві, народним депутатом Валерієм Дубілем з першого дня повномасштабної війни допомагають медичним закладам та військовим по всій Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова