Ганна Свириденко: Люди рятують тварин під загрозою власної смерті — маємо підтримувати їх

Мало хто замислюється над тим, що є тварини-переселенці, врятовані з-під обстрілів коти та собаки. Під час війни основна увага прикута до людських життів, та ми несемо відповідальність за тих, кого приручили — тварин. Адже чотирилапі друзі стикаються з небезпекою, як і ми. З перших вуст ми з командою почули десятки історій про порятунок від війни «хвостиків». Кожна розповідь вкотре наповнила наші серця вірою в милосердя, доброту й хоробрість українців.

Про це розповіла депутатка Київради від «Батьківщини» Ганна Свириденко, яка підтримала ініціативу передати корм хатнім улюбленцям оболонців: ВПО, пенсіонерів та тих, хто опинився в скруті. Загалом сухий та консервований корм і смаколики отримали понад 200 власників тварин.
«Не покинути, а врятувати тваринок з-під завалів, ворожих атак, з окупованих міст і під час екологічних катастроф, як з підривом дамби на Каховській ГЕС — справжні подвиги», — зазначила вона.

Ганна Свириденко наголосила, що самостійно прогодувати тварин з мінімальною пенсією, коли в родині багато дітей, коли сім’я була змушена покинути рідний дім через дії рф — дуже важко.

«Ми обов’язково будемо проводити ще подібні акції. Я щиро дякую міжнародним партнерам, які підтримують Україну в період війни. Окремо хочу висловити подяку очільнику партійної організації в Києві, народному депутату Валерію Дубілю», — сказала Ганна Свириденко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова