Ганна Свириденко: Капітальні ремонти укриттів продовжуються 

Архипенко 10-Б — панельний типовий будинок, в якому проживають дуже богато дітей та молоді. Тому в нашу приймальню приходило багато звернень, щоб скоріше відновити роботу садочку 578, а школи 216 та 232 вийшли в режим офлайн навчання. Підвальне приміщення будинку зареєстровано на мапі укриттів. Воно, як і всі у подібних будинках, потребує капітального ремонту. Роботи розпочнуться вже в цьому місяці. 

Про це заявила секретарка фракції «Батьківщина» в Київраді, депутатка Ганна Свириденко, повідомляє пресслужба столичного партійного осередку.
 Нагадаємо, що на проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень. Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки на поточний рік ухвалили депутати Київської міської ради під час засідання.
Так, на проєктування будівництва споруд цивільного захисту населення в десяти районах міста спрямують 91 мільйон гривень. На капітальні ремонти існуючих укриттів, що розташовані у школах, дитячих садках, гуртожитках та закладах професійно-технічної освіти, буде виділено 41,6 мільйона гривень.
 Також у межах внесених змін до Програми на 2023 рік Київрада також збільшила фінансування міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки на 100 млн гривень. Це дозволить посилити обороноздатність та безпеку у столиці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова