Галина Кульчинська й надалі керуватиме «Батьківщиною» Рівного

У Рівному відбулася 18-та звітно-виборна конференція міської партійної організації ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, на початку заходу голова міського осередку партії Галина Кульчинська вручила членські квитки новим партійцям, відзначивши почесними грамотами від Юлії Тимошенко тих, хто активно допомагає в розбудові «Батьківщини» у Рівному.

Аналізуючи роботу партійців Рівного за останні два роки, Галина Кульчинська у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на участі партійної організації у виборах Президента та Верховної Ради України, дала оцінку діяльності фракції «Батьківщина» у Рівненській міській раді. Наприкінці виступу подякувала всім присутнім партійцям за продуктивну роботу й закликала ще наполегливіше працювати для розвитку «Батьківщини».

«Цьогоріч в Україні відбудуться вибори до місцевих рад. Пройдуть вони за новим виборчим кодексом, де на першому місці буде політична сила і лише від партії можна буде брати участь у них. «Батьківщина» Рівного братиме участь у виборах до міської ради. Результат партії залежатиме від кожного з нас, тому маємо активно працювати», – наголосила Галина Кульчинська.

На посаду голови Рівненської міської парторганізації міське бюро рекомендувало Галину Кульчинську. Пропозицій щодо інших кандидатур не надходило. Делегати одностайно довірили ще на найближчих два роки статус очільниці міської «Батьківщини» Галині Кульчинській.

Новообрана голова подякувала за довіру й закликала присутніх до активної роботи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова