Донецька обласна «Батьківщина молода» переймає політичний досвід європейських країн

Днями у Києві представники Донецької обласної «Батьківщини» взяли участь у семінарі «Ефективна структура партії», організованого Міжнародним республіканським інститутом.

На семінарі депутати міських рад Латвії Ліна Рікієне та Петрас Катінас поділилися досвідом створення та діяльності партії. Вони важають, що у політичній сфері молодь відіграє значну роль – жваво сприймає західні демократичні цінності з урахуванням власних національно унікальних традицій, виступаючи не лише об’єктом, але й активним суб’єктом політики.

У заході взяли участь представники Донецької обласної «Батьківщини молодої». Вони активно цікавилися досвідом європейських партій і ролі молоді в політиці країн Європи. На семінарі піднімалися такі важливі теми, як:

– система прийняття рішень всередині партії;

– социальні ліфти, які пропонує партія;

– ефективні методи вирішення міських проблем;

– комунікация мера міста з мешканцями.

«Наша команда щиро вдячна ВО «Батьківщина» за можливість перейняти досвід європейських партій, – сказав керівник Донецької обласної «Батьківщини молодої» Владислав Сіналіцький. Ми отримали відповіді на свої запитання і дякуємо Ліні Рікієне за презентацію її шляху до посади депутата міської ради».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова