Доброго вечора, ми з Бутенок!

З самого початку війни директор Бутенківського ліцею Григорій Журавель разом  з колективом навчального закладу, учнями та їх батьками долучились до волонтерської справи. З першого ж місяця війни завдяки злагодженій роботі супільними зусиллями намагалися зробити і виконати все, що мало допомогти нашим Захисникам триматися та здобувати Перемогу! Майже кожного тижня збиралися кошти на придбання необхідного для фронту за запитом наших воїнів, місцевими жителі допомагали харчами, які місцеві майстрині-волонтерки, консервували, готували та випікали, щоб якнаймога швидше відправити на лінію фронту.

Тож і цьогоріч напередодні Великодня виконали замовлення наших бійців і передали на фронт вкрай необхідні засоби зв’язку, інструменти та маскувальні сітки.

Найцінніший подарунок – це обереги , зроблені руками наших учнів.

Не забули ми й про смаколики. Майже тиждень готувалися до цієї поїздки. Збирали продукти, робили заготовки, готували, смажили, варили, пекли.

 

ДЯКУЄМО УСІМ , ХТО ПОДАРУВАВ ЧАСТОЧКУ ДОМАШНЬОГО ТЕПЛА НАШИМ ДОРОГИМ ЗАХИСНИКАМ! КОЛИСЬ МИ БАЖАЛИ ОДИН ОДНОМУ ВЕСЕЛИХ СВЯТ…А ЗАРАЗ БАЖАЄМО МИРНОГО НЕБА ТА СПОКІЙНИХ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ І НАШИМ ЗАХИСНИКАМ , І ЇХ РОДИНАМ ,І УСІМ , ХТО ЗАРАЗ ЖИВЕ В УКРАЇНІ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова