Дмитро Люборець очолив «Батьківщину» Нікополя

29 березня у житті «батьківщинівців» Нікополя, який незламно протистоїть постійним ворожим обстрілам, сталися дві помітні події.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Першою стало представлення на позачерговій 43-й сесії міської ради нового депутата від партії ВО «Батьківщина» Дмитра Люборця.

А після цього відбулися збори місцевого партійного осередку. У порядку денному стояло питання обрання його нового голови. Партійці проголосували саме за кандидатуру Дмитра Люборця.

Новий лідер «батьківщинівців» Нікополя у своєму місті є людиною відомою і авторитетною. Він має дві вищі освіти, працював на різних керівних посадах, а на даний час очолює адміністративно – господарський відділ заводу феросплавів, який є одним з найбільших у світі виробників такої продукції.

Делегати зборів наголошували на тому, що за таких надскладних умов місцевий партійний осередок працює злагоджено, системно і згуртовано, сконцентрувавши свою головну увагу на підтримці Збройних Сил України, волонтерській діяльності, питаннях забезпечення життєдіяльності Нікополя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова