Депутатка з Липовця шиє для наших захисників військовий одяг

Зуміла запалити усіх і обєднати однією ідеєю Олена Семчук. Депутатка-батьківщинівка завжди усміхнена, привітна і обнадійлива. Дала оголошення  на сторінці ФБ, зібрала бажаючих під своє крило і робота закипіла. У маленькій кімнатці колишнього кінотеатру розгорнула свою благодійну діяльність волонтерська група жінок. Усі, хто не знайшов місця на кухні – знайшли себе у іншій, не менш важливій […]

Зуміла запалити усіх і обєднати однією ідеєю Олена Семчук. Депутатка-батьківщинівка завжди усміхнена, привітна і обнадійлива. Дала оголошення  на сторінці ФБ, зібрала бажаючих під своє крило і робота закипіла.

У маленькій кімнатці колишнього кінотеатру розгорнула свою благодійну діяльність волонтерська група жінок.
Усі, хто не знайшов місця на кухні – знайшли себе у іншій, не менш важливій справі. У них уже своя історія. Розпочинали із однієї швейної машинки, яку позичив директор КП “Комунсервіс” Микола Бондаренко. Оскільки була холодна пора – шили рукавиці. Сьогодні вони виросли і в прямому, і в переносному значенні.

Окрім того, що збільшилось число швей, ще збільшилось число машинок. Кожні руки тут на варт золота, у кожного своє завдання і визначені обов’язки. Якість їх виробів вдосконалюється з кожним днем. Зараз дівчатка мають купу замовлень на розгрузки та інші важливі речі для солдата, наколінники, пов’язки, хустинки.

У колективі вже 16 жінок, які наближають довгождану перемогу крок за кроком.
Активністю цих жінок зацікавився міський голова від ВО «Батьківщина» Віктор Бичков.

Пошито вже кілька сотень жилетів-розгрузок. Ці жінки дорогоцінний тил наших захисників. Жилети-розгрузки не прості. Коли їх шиють – молять Господа, щоб оберігав Воїнів!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова