Депутатка з Гніваня бере активну участь у виробництві продуктів харчування для фронту

Пиріжки, вареники, печиво, сухофрукти, сухі борщі, різноманітна солодка випічка – це лише частина продуктів харчування, які з перших днів війни власноруч готують волонтери та мешканці села Грижинці, що входить до Гніванської міської громади.

 

Налагодити цей процес вдалося завдяки самоорганізації місцевих мешканців, жіночого батальйону «Паляниця», в яких входить і депутатка Гніванської міської ради від ВО “Батьківщина” Лілії Помикалової.

Лілія Анатоліївна з перших днів бере активну участь у виробництві харчової продукції дяя військових. А започаткували виробництво харчів спочатку у будинку культури, а згодом у молитовному будинку.

 

  • Шукаємо спонсорів, самі купуємо необхідні продукти і без упину готуємо їжу на фронт для наших військових , – ділиться Лілія Помикалова. – Окрім готування їжі усіма силами намагаємося допомогти військовим. Зібрали кошти ремонтувати машини, купували спальники, медикаменти, одяг, ковдри, матраци, робили на зиму генератори. Вдячні нашому польському другові-волонтеру, який допоміг зібрати необхідні речі, які передали на фронт.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова