Депутатка-волонтерка з Могилів-Подільського допомагає внутрішньо-переміщеним особам

Депутатка Могилів-Подільської міської ради від ВО «Батьківщина» Лариса Савицька майже з перших тижнів повномасштабного вторгнення росії в Україну почала займатися волонтерством.

Лариса Миколаївна за фахом юрист, тому одразу доєдналася до колег з Бюро правової допомоги та почала надавати безоплатну консультацію внутрішньо-переміщеним, сім’ям та родинам військовослужбовців.

Депутатка-волонтерка крім індивідуальних консультацій проводить і заняття з невеличкими групами осіб.

  • Такі зустрічі завжди приносять багато свіжих та неочікуваних питань, так як на такій зустрічі кожен громадянин приходить зі своїми великими проблемами, душевним болем та невимовним бажанням подолати свої великі труднощі, – ділиться Лариса Савицька.

Дуже часто це люди, які втратили все своє майно, часом рідних і близьких і вимушені були роз’їхатися в різні краї нашої України, разом з тими людьми, з якими прожили більшу частку свого життя. І найбільше, що їх хвилює на сьогоднішній день – це можливість повернутися до рідної домівки, чи в рідні краї, аби розпочати мирне життя в мирній Україні після перемоги над агресором.

Тому в ході зустрічі Лариса Миколаївна пояснює, який порядок відшкодування зруйнованого майна; порядок вступу в спадщину на майно, що залишилось на тимчасово окупованій території; радить як покращити матеріально-побутові умови сьогоднішнього проживання; а також пояснює, який порядок вирішення та звернення щодо соціально-побутових та правових питань.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова