Депутатка від «Батьківщини» організувала доставку питної води до Червоногригорівки

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, організувала цю доставку депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула. «Після того, як ворог зруйнував Каховську гідроелектростанцію, населені пункти Нікопольського району, особливо ж ті, що розташовані на узбережжі Каховського водосховища, почали потерпати через нестачу питної води. І саме «батьківщинівці»  невідкладно стали допомагати у вирішенні цієї проблеми. Доставка нами  […]

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, організувала цю доставку депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула.

«Після того, як ворог зруйнував Каховську гідроелектростанцію, населені пункти Нікопольського району, особливо ж ті, що розташовані на узбережжі Каховського водосховища, почали потерпати через нестачу питної води. І саме «батьківщинівці»  невідкладно стали допомагати у вирішенні цієї проблеми. Доставка нами  цієї партії питної води саме до Червоногригорівки є далеко не першою», – зазначає депутатка.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова