Депутатка облради із робочим візитом побувала у Нижній Апші на Тячівщині

Депутатка облради Мирослава Ливч із робочим візитом побувала у Нижній Апші на Тячівщині, де триває будівництво туберкульозної лікарні на 100 ліжок.

Медзаклад зводиться за грантові кошти у рамках проєкту «Польща -Україна» у співфінансуванні із обласного бюджету.

Також на об’єкті побували й польські партнери – директор Центру європейських проєктів Лєшек Буллер, старший експерт програми ПБУ у Львові Василь Хім’як та віцеконсул Генерального Консульства Республіки Польща у Львові Томаш Коваль.

Виконавці робіт оцінюють готовність об’єкту на 90%. Підрядник завершує зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи, наступного тижня розпочнуть монтаж ліфтів та необхідного обладнання.

Мирослава Ливч зазначає, що тублікарня в Нижній Апші – дуже хороший приклад успішної реалізації транскордонного проєкту для інших медичних закладів краю, який втілив Центр легеневих хвороб (директор Василь Скрип).

Він є надзвичайно важливим для області і буде переданий на утримання Центру.

«Зараз розпочинається новий програмний період для подання проєктів для залучення грантових коштів на розвиток громад. Ми маємо великі можливості у цьому періоді. Тож медичні заклади краю можуть брати участь у програмах задля свого розвитку та ефективної роботи», – зазначила Мирослава Михайлівна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова