Міжнародна делегація разом з обласним керівництвом, зокрема з керуючою справами облради, депутаткою фракції «Батьківщина» Мирославою Ливч відвідали с. Станово, що на Мукачівщині та місто Тячів і смт. Тересва Тячівського району.
У кожному з цих населених пунктів проживають вимушено-переселені особи і найближчим часом очікують ще більше переселенців зі Сходу України. В кожній громаді вже знайшли будівлі, де зможуть довготерміново проживати люди. На даний час важливо підготувати їх для комфортного перебування. Це включає поточні ремонти, заміну вікон, дверей та інші роботи.
![](https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/2b20469e-f036-405a-9c42-c4c91846f5f7-1024x702.jpeg)
![](https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/2b20469e-f036-405a-9c42-c4c91846f5f7-1024x702.jpeg)
Представник Міжнародної федерації Червоного Хреста і Півмісяця Алейн Дардел наголосив, що необхідно робити все можливе, аби до зими будівлі були готові для проживання людей, які рятуються від жахіття війни.
![](https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/78605db5-5778-425d-b284-5b721db78da5-1024x794.jpeg)