Поїздка відбулася в рамках транскордонного проєкту “БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ ” який реалізуєтья в партнерстві з Виконачим комітетом Івано-Франківської ради, Солотвинською селищною радою, муніципалітетами м.Сігету Мармацієй та м.Бая Маре.
![](https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_7425-300x174.jpeg)
Під час візиту українська делегація ознайомилася з системою відеоспостереження та з заходами впровадження функціонування дата-центру з метою подальшого впровадження подібних систем в Україні.