Депутатка фракції «Батьківщина» Мукачівської міської ради Юлія Тайпс представила громаду на форумі «Діти та молодь у центрі відновлення громади»

8 травня ЮНІСЕФ об’єднав 47 громад з Чернігівської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Волинської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей для обговорення інклюзивного відновлення орієнтованого на дітей та молодь, процесу який лежить в основі спільної роботи з Урядом України за фінансової підтримки Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) через державний банк розвитку KfW.

Під час події представники Уряду, громадянського суспільства, представників місцевої влади, поділились перспективами відновлення на місцевому рівні та досвідом того, чому важливо інвестувати в дітей і молодь в рамках програм відновлення, а також кращими практиками щодо реалізації прав дитини та розвитку людського капіталу.

«Наша громада цього року почала тісно співпрацювати з МО ЮНІСЕФ. Послуги раннього втручання для дітей з особливими потребами будуть запроваджені у Мукачеві завдяки співпраці з даним фондом. У рамках цього співробітництва буде проведено ремонт у частині приміщення інклюзивно-ресурсного центру. Планується впровадження інтегрованих соціальних послуг, спрямованих на підтримку дітей з особливими потребами. Ця система допомоги призначена для поліпшення розвитку дітей та підвищення якості життя їх родин, забезпечуючи супровід і підтримку. Сподіваюсь і дуже вболіваю за успішну реалізацію проєкту та у майбутньому ще більше спільних проєктів», – розповіла Юлія Тайпс.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова