Депутати фракції «ВО «Батьківщина» Мукачівської міської ради пібили підсумки роботи за 2023 рік

Протягом року депутати фракції не зупиняли свою роботу ні на мить: брали участь в засіданнях комісій, збиралися на голосування у залі ради, активно виступали на сесіях, приймали важливі для громади рішення.

У 2023 році депутати фракції «ВО «БАТЬКІВЩИНА» взяли участь у шістнадцяти пленарних засіданнях сесій міської ради, десятках засідань постійних депутатських комісій.

Окрім цього, депутатами було ініційовано понад 140 запитів і звернень, проведено 68 депутатських прийомів на яких побувало понад 450 людей, а також 43 зустрічі з мешканцями громади, на які прийшло понад 2000 громадян.

За звітний період члени фракції постійно брали участь в заходах спрямованих на підтримку Збройних Сил України, внутрішньо переміщених осіб тощо. За ініціативи та матеріальної підтримки депутатів було проведено 15 благодійних та громадських заходів, зокрема, це участь у створенні дитячого майданчика в Ключарківській гімназії.

За безпосередньої участі Юлії Тайпс та у співпраці з колегами і партнерами з міста Зонтгофен (Sonthofen) було придбано і направлено на Херсонщину авто «швидкої допомоги» з усім устаткуванням.

Військовим 121 бригади було передано кевларові шоломи, генератор, засоби гігієни та медикаменти.

Важливими є досягнення в галузі освіти, зокрема це зміни до програми додаткового соціально-медичного захисту на 2023-2024 роки, де збільшено загальний обсяг фінансових ресурсів. Він склав 37 мільйонів 380 тисяч гривень. Програма передбачала низку напрямків, за рахунок яких здійснювалось фінансування матеріальної допомоги військовослужбовцям та їх родинам, громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, літнім людям до ювілеїв, на вирішення питань, пов’язаних з лікуванням, тощо;

• 900 тис. гривень отримали мукачівські спортсмени за перемоги на змаганнях різних рівнів;
• 2,5 млн. гривень депутати міської ради виділили на літнє оздоровлення школярів пільгових категорій. Це кошти на закупівлю путівок для категорій дітей: діти військових ,які загинули на війні; діти військових, які захищають країну; діти ВПО, чиї родини втратили майно; діти-сироти. Такі зміни передбачено до Програми оздоровлення та відпочинку дітей міської громади.

За безпосередньої участі депутатів Ярослава Козика та Олександра Перести було створено футбольний клуб ФК «Мукачево», який в перший же сезон став переможцем в своїй лізі. Важливим є те, що в Мукачівській громаді створено 4 турніри серед навчальних закладів. Це турніри з футболу, баскетболу, волейболу та настільного тенісу. На стадіоні «Паланок» проводився турнір з дворового футболу «Битва дворів».

Беззаперечним лідером по роботі з громадянами є депутат Олександр Лізанець. Завдяки його роботі понад 100 громадян отримали матеріальну допомогу. Також ним велась активна робота в створенні та допомозі ОСББ Мукачева.

Не забували депутати і за екологію в рідній громаді. Зокрема з ініціативи депутатів ВО «Батьківщина» були проведенні «екоакції» в рамках Всеукраїнської акції озеленення, на яких було висаджено дерева на Набережній та квіти по вулиці Окружна. Також для одного з ОСББ були передані та посаджені саджанці туї.

«Це неповний перелік всіх справ, які зробились за рік. Адже у щоденній роботі ми і не помічаємо, як завдяки навіть простим людям, вдається зробити кращим нашу громаду. Ми дякуємо за комунікацію нашим виборцям, адже ваші звернення дають можливість зробити нашу громаду кращою. Слова вдячності висловлюємо всьому депутатському корпусу за розуміння і співпрацю та сподіваємось на таку ж активність у вирішенні питань і в подальшому», – підсумувала Юлія Тайпс.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова