Депутати-«батьківщинівці» облради надають допомогу Броварському району

Депутатка Київської облради разом із представниками Броварського єдиного гуманітарного штабу надала гуманітарну допомогу селам Броварського району.

Днями депутатка Київської обласної ради Марина Сапожко разом вз представниками Броварського єдиного гуманітарного штабу відвідали села Броварського району та завезли гуманітарну допомогу – найнеобхідніше – продукти харчування, хліб, одяг.

«Понівечені долі, зруйновані будинки, обвуглені залишки там, де ступала ще зовсім недавно нога окупантів та їхньої техніки… Моторошна картина», – так описала Марина Сапожко села, звільнені від нелюдів.

«Люди, які пережили нашестя ворога, вистояли і не склрилися, мужньо розповідають про всі жахи, які їм довелося пережити», – каже Марина Сопожко. – Їх віра в перемогу та рідну Україну сильніша за все!

Депутака наголосила: «підтримка і допомога для них наразі дуже важлива! Важливо – вони не залишилися на одинці з ворогом. Ми єдині в боротьбі з ненависними окупантами». 

У ході поїздки Марина Сапожко поспілкувалася з людьми, дізналася про їх нагальні потреби, побувала на місці зруйнованої церкви в селі Заворичі. Біль тривожить серце, водночас, викликає лють і ненависть до ворога, для якого немає нічого святого.

«Багато шкоди, руйнувань і смертей, але наші сила духу і віра в перемогу понад усе», – запевнила Марина Сапожко. ­

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова