Депутат облради Одещини допомагає своєму округу

Депутат Одеської облради від «Батьківщини» Олександр Барський, відвідав з робочим візитом свій виборчий округ – Кодимську громаду, Подільського району області.

«Візит до округу розпочався з особистого прийому громадян в місті Кодима. Прийняв до роботи пакети документів на отримання допомоги неповнолітнім дітям, у яких офіційно безвісти зник один з батьків на фронті російсько-українській війні, тепер родини мають можливість отримати кошти від обласної ради», – розповів Олександр Барський.

Також депутат побував на черговій сесії Кодимської міської ради, де обранці прийняли ряд важливих рішень, серед яких виділення фінансування на безпекові питання та оборону країни.

«Разом з головою партосередку «Батьківщини» в Кодимській громаді, Тетяною Бородіною, завітали також до села Будеї, де мав честь особисто привітати колектив Будейської гімназії з минулими святами та подарувати школі для користування мікрохвильову піч. Отримав запит по проблемним питанням закладу від колективу вчителів, будемо вирішувати їх на обласному рівні», – додав Олександр Барський.

На завершення робочого візиту Олександр Барський разом із депутатами міської ради завітали до багатодітної родини Мукан в селі Будеї, в якій у перші дні війни загинув батько – передали подарунки дітям та родині.

«Як завжди отримав багато інформації та звернень для опрацювання. Багато нарікань від мешканців Кодимської громади по освітній реформі, впевнено вважаю, що в тому вигляді, яка вона є сьогодні, освітню реформу треба допрацьовувати, депутати Верховної ради взагалі не врахували потреби та інтереси мешканців сільської місцевості України», – резюмував депутат.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова