Депутат Черкаської міськради від «Батьківщини», голова бюджетної комісії Юрій Тренкін переконаний, що місто має прекрасні можливості стати сучасним логістичним центром.
Про це він заявив у своєму бліц-інтерв’ю, повідомляє прес-служба Черкаської обласної партійної організації.
«Я проаналізував усі можливі етапи розвитку Черкас, оцінив географічне розташування міста, транспортних шляхів, врахував доступність і можливість транспортного сполучення і зробив висновок, що Черкаси можуть вдало розвиватися як сучасний логістичний центр», – сказав політик.
Юрій Тренкін звернув увагу, що поблизу міста проходять важливі транспортні магістралі Київ–Львів, Київ–Одеса. Неподалік від Черкас знаходиться вузлова станція ім.Т.Г.Шевченка, яка має прекрасне сполучення із залізницею обласного центру.
«У Черкасах є аеропорт, привести до ладу який не потребує великих капіталовкладень», – вважає місцевий активіст.
Також він звернув увагу, що найдешевшим видом транспорту є річковий, а відтак Черкаси і в цьому питанні є у вигідному становищі. Нині в обласному центріфункціонує прекрасний річковий порт, відновлюються пасажирські та вантажні перевезення.
За словами депутата, після припинення функціонування підприємств «Черкаське хімволокно» та «Хімреактив» на території міста залишилися величезні площі, які не використовуються. Їх Юрій Тренкін пропонує переобладнати на складські приміщення для зберігання товарів, стоянки для вантажних автомобілів тощо.
«Тобто у нас є усі передумови залучати до Черкас серйозні логістичні компанії, світові бренди для розміщення складів і стати логістичним центром не лише України, а й Європи. Це не вимагає величезних матеріальних витрат. Тому я бачу стратегічний розвиток міста у створенні на його території міжнародного логістичного центру», – підсумував Тренкін.
Депутат також додав, що сьогодні черкаська міська влада, зокрема, мер міста, керівник обласної парторганізації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко докладають максимум зусиль, аби в Черкасах для бізнесу діяли чіткі правила гри, зрозуміла система оподаткування, відсутність подвійних стандартів.