Депутат Камінь-Каширської міськради отримав нагороду з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Колектив Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» щиро вітає депутата Камінь-Каширської міської ради Панасюка Сергія з отриманням нагороди «За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію здорового способу життя, та з нагоди Дня фізичної культури і спорту».

Відповідальний та досвідчений депутат, активний спортивний діяч не лише громади, але й усієї Волинської області Сергій Панасюк за свою кар’єру провів численну кількість спортивних змагань та заходів. Протягом багатьох років займався організацією спортивних заходів, підготовкою молоді до змагань та вихованням загартованого спортивного духу українців.

Директора Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергія Панасюка щиро вітаємо із заслуженою нагородою та особистим внеском у зайняте І місце серед територіальних громад Волині  Камінь-Каширська міська територіальна громада. Тож щиро бажаємо подальших спортивних звершень та успіхів у всіх Ваших починаннях!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова