Денис Москаль: В Києві та області проживають майже 2000 ВПО з Лисичанська, їм всім потрібна підтримка

Сьогодні з командою відвідали Шелтер для переселенців із Лисичанська, у Святошинському районі Києва. В даному центрі ВПО проживають 350 осіб. З них: 3 дитини, які народилися тут, 15 осіб до 3х років, 50 дітей шкільного віку.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку.

«Не зважаючи на те, що є окремо жіночі та чоловічі кімнати; на 3 корпуси є 9 оснащених кухонь, пральні машини; більшість кімнат із сантехнікою. Є багато потреб: дитячий простір та спеціальне місце для навчання школярів. Необхідні гаджети для вивчення шкільної програми. Також в шелтері знайшли захист багато людей літнього віку, у яких є потреба в ходунках», — розповів він.

Денис Москаль додав, що жителі даного центру самостійно виготовляють меблі зі старих, пошкоджених. Волонтерять: плетуть сітки та вʼяжуть шкарпетки для військових. «Будемо й надалі допомагати всіма силами. Тримаємося разом», — сказав депутат.

Нагадаємо, що команда «Батьківщини» з перших днів великої війни на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко та народним депутатом, очільником столичного партійного осередку Валерієм Дубілем активно допомагають цивільному населенню, медикам й військовим.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова