Черкаську «Батьківщину» очолив Юрій Тренкін

У Черкасах, під час проведення ІІІ етапу ХІХ конференції парторганізації області, делегати одноголосно обрали головою обласної «Батьківщини» Юрія Тренкіна.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, з лютого 2022 року Юрій Тренкін виконував обов’язки голови обласної парторганізації. Відтепер, після прийняття рішення партійної конференції, він повноцінно очолив обласний партосередок.

З вітальним словом до делегатів та учасників конференції у режимі он-лайн звернувся перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко.

Він високо оцінив діяльність Черкаської «Батьківщини», яка має високий авторитет у регіоні, відзначив вагому волонтерську роботу партійців в умовах війни.

«Черкащина у воєнний час стала надійним тилом. З перших днів війни тут організували потужний волонтерський рух. Обсяги волонтерської діяльності черкаських партійців вражають. Це десятки тонн гуманітарних вантажів для постраждалих територій, це допомога українській армії та територіальній обороні, це прихисток і допомога вимушеним переселенцям. За це всім велика подяка», – сказав Іван Кириленко.

Політик зупинився на партійній діяльності організації, наголосивши, що перед головою парторганізації стоїть завдання не лише зберегти, а й розбудовувати партійну структуру в регіоні.

Юрій Тренкін подякував за довіру і підтримку Лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко та  партійцям.

«Вдячний всім партійцям за злагоджену роботу, яка формує високий рейтинг довіри суспільства, за стійкість і послідовність!

Я, як керівник, докладатиму максимум зусиль для покращення роботи обласної «Батьківщини». У нас гарний кадровий потенціал і нам є з ким працювати. Разом ми – сила!» – сказав Юрій Тренкін.

Під час конференції було обрано бюро та контрольно-ревізійну комісію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова