Черкаські партійці привітали дітей зі святом

У День Святого Миколая очільник Черкаської обласної партійної організації Юрій Тренкін разом із депутаткою Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Тетяною Волочай привітали черкаських діток зі святом.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, в цей день «батьківщинівці» побували у кількох закладах і вручили солодкі подарунки понад 150 діткам, які найбільше потребують уваги.

Насамперед партійці завітали до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя», де вручили подарунки діткам з особливими потребами.

«Радість дітей та їх позитивні емоції – це найдорожче, що може бути у житті. І хоч ми живемо у складний час, але коли ти бачиш щасливі очі діток, то розумієш, що такі маленькі свята просто необхідні. І ніщо не повинно відібрати у нашої малечі дитинство», – сказав Юрій Тренкін.

Також «батьківщинівці» привезли подарунки для підопічних Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Центру підтримки переселенців «Я – Маріуполь».

«Любов і опіку святого Миколая має відчувати кожна дитина. І ми, дорослі,  намагаємося наблизити це свято до якомога більшої кількості дітей. Особлива увага – дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Діти щиро радіють подарункам і нам, дорослим, від таких візитів стає тепліше на душі», – розповідає Тетяна Волочай.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова