Черкаські депутати від «Батьківщини» підтримали виділення коштів на підтримку ЗСУ

Фракція «Батьківщина» у Черкаській міській раді проголосувала за виділення 1,5 млн грн. субвенції обласному бюджету на потреби однієї з військових частин за їхнім запитом.

Як інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації, кошти на підтримку обороноздатності України депутати спрямували під час позачергової сесії Черкаської міської ради, яку провели 31 серпня у закритому режимі.

Загалом на розгляд сесії виносилося 4 питання, які стосувалися допомоги Збройним Силам України.

Також «батьківщинівці» підтримали надання дозволу КП «Черкаситеплокомуненерго» щодо придбання  на 20 млн грн більше необхідної техніки у відповідності до запитів військових.

«Окрім цього, депутати проголосували за передачу на користь держави для потреб Збройних Сил України 5 спеціалізованих вантажних військових автомобілів, які вже найближчим часом будуть задіяні на лінії фронту і допомагати нашим збройним силам бити ворога», – розповів голова Черкаської обласної парторганізації, секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Він також повідомив, що депутати від «Батьківщини» завжди підтримують  перегляд статей видатків міського бюджету і за рахунок скорочення фінансування окремих програм, надають допомогу військовим підрозділам.

Він наголосив, що у цей складний для країни час депутати від «Батьківщини» усіх рівнів рад приділяють належну увагу питанням надання допомоги ЗСУ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова