Черкаські «батьківщинівці» вшанували Героїв Майдану

Голова обласної «Батьківщини», секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін взяв участь в урочистостях до Дня Гідності та Свободи.

Про це інформує пресслужба обласного партосередку.

Політик разом із представниками міської ради, керівництвом обласної державної адміністрації, небайдужими містянами поклали квіти до меморіалу «Борцям за волю України» та Стели пам’яті героїв Небесної Сотні.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відслужили молебень, під час якого згадали загиблих учасників Революції гідності, в також захисників і захисниць сьогодення, тих, хто у цій жорстокій війні віддав життя за Вільну і Незалежну Україну.

«Ми пам’ятаємо тих, хто виборював для нас Свободу – загиблих на Майдані Героїв Небесної сотні. Боротьба за Гідність та Свободу продовжується і сьогодні! Ціною власного життя українці відстоюють свою Незалежність і Волю на фронтах, у боях проти рашистських окупантів. Тримають тил, організовуючи волонтерський рух і надаючи необхідну гуманітарну допомогу армії і цивільному населенню. Пам’ятаємо своїх Героїв! Слава Україні!»  – сказав Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова