Черкаські «батьківщинівці» сприяють розвитку спорту

Очільник Черкаської обласної парторганізації, секретар міської ради Юрій Тренкін взяв участь в офіційному відкритті Всеукраїнського турніру із дзюдо «Естафета поколінь», який відбувся у Черкасах.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, спортивний захід присвячено пам’яті Героя АТО, генерал-майора Ігоря Момота.

На початку турніру Юрій Тренкін разом із представниками обласної та міської влади, учасниками змагань та заслуженими спортсменами України вшанували пам’ять Ігоря Момота і всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання. Прикордонники поклали квіти до монумента на їхню честь.

У змаганнях взяли участь більше 250 юнаків та дівчат від 14 до 16 років із багатьох областей України. Турнір «Естафета поколінь» є відбірковим етапом на чемпіонат України із дзюдо, який має відбутися в середині травня у Києві.

«Спостерігаючи за змаганнями юних спортсменів, їхньою цілеспрямованістю, наполегливістю, вірю в те, що майбутнє нашої країни – в надійних руках. Ми ж, як депутати міської ради, робимо все можливе для підтримки спортивної слави Черкас створюємо умови для тренування і виховання молоді, їхнього загартування та здоров’я. Нехай на змаганнях перемагає сильніший і якнайшвидше настане наша Перемога і прийде такий очікуваний мир. Саме за це віддав своє життя Ігор Момот і його побратими. Слава Україні! Героям Слава!».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова