Черкаські «батьківщинівці» підтримали рішення сесії про фінансову допомогу ЗСУ

Депутати фракції «Батьківщина» Черкаської міської ради віддали свої голоси за спрямування понад 30 млн грн на Збройні Сили України.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, це питання було розглянуто під час сесії Черкаської міськради, яка відбулася 23 листопада.

Черкаська міська рада внесла зміни до бюджету, спрямувавши кошти на потреби Збройних сил України.

Так, 32 мільйони гривень виділили на потреби військових частин.

Водночас близько 50 мільйонів гривень залишаються у резервному фонді для спрощення фінансування інших заявок від військових у 2023 році.

«Наголошую, що всі заявки від військових, подані до міської ради і погоджені із Черкаською ОВА, були виконані. Ці 50 млн грн зарезервовані для покриття нових заявок від військових, які надійдуть у 2023 році. Всі пропозиції попередньо обговорені на засіданні бюджетної комісії», – зауважив під час обговорення питання голова фракції «Батьківщина» Роман Діскант.

Голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін наголосив, що депутати від «Батьківщини» завжди підтримують питання фінансування українських захисників.

«Сьогодні найважливіше питання – це підтримка Збройних Сил України. І така підтримка має лише посилюватися, адже від цього залежить наше майбутнє, наша перемога! І депутати від «Батьківщини» чітко розуміють, що місто теж повинно працювати на перемогу і голосують за такі питання одноголосно», – сказав Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова