Чергова сесія Одеської обласної ради – важливі рішення для життя області

Одеська обласна рада провела перше сесійне засідання у 2024 році, на якому були прийняті важливі рішення для життєдіяльності регіону.

Депутати розглянули питання соціальної підтримки жителів області, бюджетного розподілу та допомоги медичним закладам громад Одещини.

Серед важливих питань – звіт керівника прокуратури області, щодо стану безпеки на Одещині та розслідування воєнних злочинів ворога.

Як зазначив перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, незважаючи на війну громади та підприємства області стабільно працюють, сплачують податки да допомагають Збройним Силам України.

«Дякуючи героїзму та мужності наших Збройних Сил, Одеська область залишається в безпеці та має можливість стабільно функціонувати. На сьогоднішній сесії ми опрацювали важливі та актуальні питання для Одещини та її мешканців. Жваві дискусії та обговорення різних ініціатив свідчать про чітку позицію колег щодо вектору розвитку регіону. Наше головне завдання сьогодні – щоденною роботою покращувати благополуччя жителів Одещини та наближати Перемогу», – зазначив голова фракції «Батьківщина» Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова