Чергова поїздка на схід України

Голова Зимнівської громади, керівник Зимнівської партійної організації ВО “Батьківщина” В’ячеслав Католик в черговий раз здійснив поїздку на схід. Спільно з командою волонтерів, Віталієм Клаком та В’ячеславом Проскуненком, подалали більше 3300 км з метою доправлення необхідних автомобілів, техніки та іншого вантажу військовослужбовцям.

Зокрема, на передові позиції ЗСУ доставлено – 4 автівки, причіп, квадрокоптер дрон DJI Mavic 3 Prо, продукти харчування та засоби гігієни.

В’ячеслав Католик спільно з волонтерами відвідав захисників 4 ОТБр, 10 ОГШБр, 14 ОМБР, 25 ОСБ, 30 ОМБр, 54 ОМБр, 63 ОМБр, 67 ОМБр, 100 БТРО, 107 РАБр, ССО, ГУР, а також багато інших підрозділів де виконують бойові завдання наші захисники та захисниці.

До поїздки доєднались колеги-волонтери: Андрій Дейнека, Віталій Чабан, Олег Тищук, Юрій Ковальчук.

“Велике дякую усім нашим друзям та партнерам, добрим людям, благодійникам за постійну підтримку та допомогу, донати і просто хороші слова! Тим, хто передавав продукти напряму в Березовичі, хто випікав, шив, ремонтував, купляв, тощо” зауважив на своїй Фейсбук сторінці В’ячеслав Католик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова