Благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України

У жовтні місяці в селі Жиричі відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України. Розпочались змагання хвилиною мовчання за полеглими українськими воїнами в боротьбі проти російського агресора та виконанням Державного Гімну України.

У благодійному турнірі взяли участь команди сіл Гірники, Жиричі, Здомишель та Кортеліси. У підсумку перше місце здобула команда села Гірники, друге місце виборола команда села Жиричі, а третє місце зайняла команда села Кортеліси.

Паралельно турніру з міні-футболу проходили змагання з настільного тенісу та дартсу. За їх результатами переможцями стали: з настільного тенісу І місце – Дмитро Шамайло, ІІ місце – Владислав Хомич, ІІІ місце – Ілля Матвіюк; з дартсу І місце – Аркадій Коваль, ІІ місце – Анатолій Бойко, ІІІ місце – Михайло Жолоб.

Ратнівським селищним голово, керівником Ковельської районної організації ВО “Батьківщина” Віталієм Біруком були вручені дипломи та грамоти переможцям і призерам змагань. Віталій Іванович побажав всім учасникам подальших спортивних досягнень та зазначив, що саме завдяки згуртованості, ми крок за кроком наближаємо нашу перемогу над ворогом.

Дякуємо усім командам за активну участь у благодійному турнірі з міні-футболу та кожному присутньому, хто завітав на спортивні змагання, під час проведення якого вдалося зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова