«Батьківщинівець» Закрапаття взяв участь у Міжнародній конференції

Депутат Закарпатської обласної ради фракції «Батьківщина» Андрій Шекета взяв участь у Міжнародній конференції до 85-річчя проголошення незалежності Карпатської України.

«Обласна рада до 85-річчя проголошення незалежности Карпатської України та 150 років з дня народження Августина Волошина 2024-й на Закарпатті оголосила Роком Августина Волошина, тому проведення тематичних конференцій є закономірністю. Це важливо з огляду на два фокуси. Перший – історичний і дослідницький. Другий – фокус значення – суспільно-політичний, який сьогодні стає більш важливим й актуальним. Адже Україна знову у боротьбі через ворога, який намагається знищити нас як державу. Із іншого боку – знову український народ доводить своє багатовікове прагнення жити цивілізовано у форматі Української держави та розвивати її. За останні роки спостерігаю зростання попиту на вивчення і розуміння важливості факту проголошення української державності для суспільства по обидва боки Карпат. Адже осмислення значимості подій Карпатської України обговорюються не тільки в Ужгороді, а й у Києві», – зауважив Андрій Шекета.

Також депутат наголосив, що днями у столиці, у Музеї Війни відбудеться Публічна дискусія «Срібна земля: від легенди до проголошення незалежності», де він виступить спікером.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова