«Батьківщинівець» Закарпаття відвідав Чехію із робочим візитом

Депутат Закарпатської обласної ради фракції «ВО «Батьківщина» Георгій Горват відвідав Чехію із робочим візитом. Де було проведено зустрічі з представниками крайового уряду Пардубіцького краю і МЗС Чехії.

Основна мета візиту – це залучення додаткової фінансової підтримки для одного з найважливіших проєктів Закарпатської області – 4.5.0. Recovery centre Transkarpatia. Центр фінансуватимуть міжнародні партнери. Також будуть залучені кошти з місцевих та обласного бюджетів у межах реальних можливостей.

«До речі, назва центру дуже символічна, адже код 4.5.0 у військових означає ″все спокійно″, або ″все добре″. За основу взяли будівлю й територію колишнього пологового в Ужгороді, яку реконструюється в сучасний Центр реабілітації військовослужбовців за відповідними стандартами з можливістю виконувати складні операції, протезування, фізичне та психоемоційне відновлення тощо. Можу підсумувати наші зустрічі з партнерами з Пардубіцького краю та МЗС Чехії, адже вони вже долучилися до участі в цьому проєкті та виділяють кошти на будівництво реабілітаційного центру 4.5.0. Також у ході поїздки ми разом з делегацією відвідали сміттєпереробний завод, а також надсучасний медичний центр з новітніми технологіями у Пардубіце. Це цікавий досвід, який ми можемо перейняти для України. Своєю чергою хочу подякувати нашим партнерам з Чехії, які протягом всього часу повномасштабної війни допомагають українцям. Маю надію, що разом ми створимо ще багато успішних і важливих соціальних проєктів для українців», – зауважив Георгій Горват.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова