«Батьківщинівець» взяв участь у відкритті чемпіонату дзюдо

Сьогодні у Черкасах свій високий рівень підготовки і бойові уміння демонструють юні дзюдоїсти. На базі ДЮСША «Вікторія» проходить чемпіонат Черкаської області із дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років.

Я, як голова Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, взяв участь у відкритті цієї спортивної події та нагородив юних спортсменів, які посіли призові місця.

На початку хвилиною мовчання вшанували памֹ’ять полеглих захисників України і подякували тим, хто зараз на передовій боронить кордони рідної держави. Саме завдяки мужності та незламності Збройних Сил України, незважаючи на складні виклики, спричинені війною, спортивне життя у нашому місті триває.

Сьогодні у командних змаганнях взяли участь 12 осередків. Команда із Черкас  виборола І місце, ІІ – команда чорнобаївських дзюдоїстів, ІІІ – команда із Корсунь-Шевченківського.

Наразі змагання продовжуються. На спортивному татамі сьогодні змагаються 110 спортсменів із 12 команд Черкаської та Кіровоградської областей. Настрій в усіх бойовий та рішучий.

Бажаю учасникам чемпіонату витримки, спортивного запалу, нових вагомих здобутків і перемог!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова