«Батьківщинівці» Закарпаття передали необхідну допомогу Свалявській міській лікарні

Депутати Мукачівської міської ради фракції «Батьківщина» передали хірургічному і дитячому відділенням Свалявської міської лікарні та стоматологічній клініці необхідну допомогу.

«За час війни ми постійно контактуємо з медиками і, звичайно, знаємо всі їх потреби. Іноді не вистачає якихось буденних речей, як от стільці, простирадла, шприци, одноразові халати. Саме таку допомогу, а також кушетки, коляски, ходунки ми і передали лікарям. Сьогодні тисячі медичних працівників щоденно борються за кожен удар серця – у лікарнях, у бомбосховищах, вдома, на передовій», – зазначив Олександр Лізанець.

«Продовжуємо допомагати нашим воїнам у білих халатах. Не встигли вони опанувати себе після ковіду, як на їх долю випало інше випробування: лікування та реабілітація постраждалих внаслідок війни. Ми хочемо висловити вдячність тим, хто сьогодні тримає не менш важливий фронт – медичний. Кожен день цієї жахливої війни доводить, що синоніми до фрази «український медик» – мужність та сміливість», – підсумувала Юлія Тайпс.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова