«Батьківщинівці» вручили мешканцям Чернігівщини 10 тисяч пасок

Напередодні Великодня народний депутат Валерій Дубіль разом з командою Чернігівської «Батьківщини» привітав земляків зі святом. Мешканці міст, сіл і селищ отримали від «батьківщинівців» понад 10 тисяч пасок.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, частину пасок передали до Вознесенської церкви в Козельці – для багатодітних сімей, а також родин, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Напряму звідти відправили паски і в зону АТО.

Великодні гостинці одержали також вихованці дошкільних закладів Козельця й Бобровиці.

У Дідівцях, що на Прилуччині, народний депутат Валерій Дубіль і Сергій Коровченко, представник ВО «Батьківщина» по 210-му округу, передали Великодній хліб для соціально вразливих верств населення.

«Дякую за теплі слова, що почув під час зустрічей. Господь нас об’єднує, і тільки любов до ближнього, тільки взаємодопомога вчить нас бути справжніми синами та дочками Божими. Не втрачайте цієї іскорки добра у своїх серцях, і Отець Небесний подарує вам світлу долю й щастя усій вашій родині», – подякував Валерій Дубіль землякам за теплий прийом.

Напередодні Великодня «Батьківщина» відправила пасхальні куличі в усі куточки Чернігівщини – для дітей-інвалідів, пенсіонерів, ветеранів АТО, малозабезпечених родин, а також для пацієнтів деяких чернігівських лікарень.

Паски від «Батьківщини» отримали прихожани храмів та церков Чернігівщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова