«Батьківщинівці» Вінниччини переймаються проблемами Тростянецького району

Депутат Вінницької облради від «Батьківщини», голова комісії з питань бюджету Геннадій Мазур ініціював зустріч голів Тростянецької райради та районної адміністрації з розпорядниками бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

????????????????????????????????????

«І до виборів, і після них я разом із колегою Ігорем Хмілем намагався дбати про район. Сьогодні мене дивує позиція райдержадміністрації. У діяльності керівництва району трапляються парадоксальні ситуації. Якщо ми самі не подбаємо про розвиток галузей району, то за нас це ніхто не зробить», – сказав Геннадій Мазур.

На нараді за участю депутатів обласної ради розглядали питання про будівництво дитячого садка в селищі Цибулівка Тростянецького району, придбання шкільних автобусів, ремонт реанімаційного відділення районної лікарні.

Після наради обласні депутати побували на виборчому окрузі. Геннадій Мазур зустрівся з представниками територіальних громад сіл Летківка, Тростянчик та Глибочок. Люди запитували про водопостачання, матеріальну допомогу на лікування, пенсійне забезпечення тощо. Частину проблем депутати вирішили на місці, решта – опрацьовується.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова