«Батьківщинівці» підтримали медиків та «Ветеранський центр» у Тернівці

Представники Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» завітали до шахтарського міста Тернівка.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, вони відвідали міську лікарню та комунальний заклад «Ветеранський центр» Тернівської міської ради.

Партійці передали людям у білих халатах гуманітарний медичний вантаж, який включає в себе витратні матеріали, медикаменти, вітаміни, ортопедію та засоби медичного призначення.

Найнеобхіднішу допомогу «батьківщинівці» надали і «Ветеранському центру». Створений він тільки наприкінці минулого року з метою надання соціальних послуг громадянам з числа осіб, яким встановлено один з таких статусів: учасник бойових дій, інвалід війни, учасник війни, сім’ї загиблих (померлих) захисників і захисниць України, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, близькі родичі та члени сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин, волонтери тощо шляхом надання їм комплексу психологічних, юридичних, соціальних, інформаційних та інших видів соціальних послуг для їх соціальної адаптації, відновлення психологічного здоров’я та ефективної соціальної поведінки.

Центр проходить непростий етап свого становлення і тому його співробітники подякували «батьківщинівцям» за таку увагу, яка має для них неоціненне значення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова