«Батьківщинівці» підтримали «Фонд об’єднаних сердець»

Голова криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко разом з депутаткою Дніпропетровської обласної ради Ольгою Бабенко, головою Саксаганської районної партійної у Кривому Розі організації Ігорем Криворотнім відвідали громадську організацію «Фонд об’єднаних сердець».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» долучилися до того, як батьківська спільнота проводила тренінги для своїх дітей з адаптивної фізкультури, майстер-класи з художнього мистецтва та приготування страв. Кожне заняття тут намагаються перетворити на невеличку яскраву подію в житті своїх дівчат та хлопців, які бігають, стрибають, змагаються, роблять корисні для здоров’я вправи, граються в цікаві ігри. Але найголовніше, що діти отримують від цих занять не тільки користь, а й задоволення, що є найкращою мотивацією для нових результатів.

«Фонд об’єднаних сердець» декілька років тому створила мама підлітка з аутизмом Анна Давиденко. Нині ця громадська організація у Кривому Розі є доволі впливовою, адже згуртувала місцеву владу, медіа, бізнес, освітян та просто небайдужих земляків.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова